Albert Riera na celowniku Barcelony

Jak podaje "Sport" celem FC Barcelona w ostatnich dniach okienka transferowego będzie pomocnik Liverpoolu, Albert Riera.

Do niedawna szefowie Katalończyków zabiegali o sprowadzenie z drużyny "The Reds" pomocnika Javiera Mascherano, ale mimo kilku prób ta sztuka im się nie udała. Teraz wygląda na to, że swoją uwagę zwrócili na partnera Argentyńczyka z drużyny: Alberta Rierę.

Reklama

Do tej pory dyrektor sportowy "Barcy", Txiki Begiristain twierdził, że nie zamierza już przeprowadzać tego lata żadnych transakcji, ale szkoleniowiec drużyny, Josep Guardiola nalega jeszcze na wzmocnienie składu.

- Cieszę się, że mam do dyspozycji zgrany zespół i każdy w drużynie może w pełni uczestniczyć w przygotowaniach do kolejnych meczów. Nie zmienia to jednak faktu, że potrzebujemy jeszcze jednego piłkarza. Odeszli Aleksanr Hleb i Martin Caceres, a nikt nie przyszedł w zamian - wyjaśnił.

Zarówno Caceres jak i Hleb zostali wypożyczeni na najbliższy sezon do, odpowiednio, Juventusu Turyn i VfB Stuttgart. Według "Sportu" na oku opiekuna Barcelony znajduje się obecnie właśnie Riera, który uzupełniłby powstałą w drużynie lukę.

- Piłkarze, których chcemy sprowadzać nie są tani. Nie zamierzamy nic robić za wszelką cenę. Jeśli podpiszemy kontrakt z jakimkolwiek nowym graczem, musimy być pewni, że jest tego wart - zapowiedział Begiristain.

ASInfo/INTERIA.PL

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje