Barcelona musi kupić Fabregasa w przeciągu 6 dni

Barcelona zaoferuje 45 milionów funtów za Cesca Fabregasa - informują brytyjskie media. Jednocześnie ostrzegają, że kataloński klub ma jedynie sześć dni na skompletowanie transferu rozgrywającego Arsenalu Londyn.

We wtorek w świat poszła wiadomość, że Arsenal zgodził się na negocjacje Fabregasa z Barceloną. Teraz Hiszpanie muszą się spieszyć i dogadać się z piłkarzem zanim "Kanonierzy" zagrają z Celtikiem Glasgow w meczu eliminacyjnym Ligi Mistrzów (odbędzie się on we wtorek).

Reklama

Jeśli piłkarz zagra przeciw Szkotom to Barcelona może nie zdecydować się na transfer. Z prostego powodu: po występie w LM nie będzie mogła skorzystać z usług Fabregasa w dalszej fazie rozgrywek Ligi Mistrzów, a przecież bez sensu byłoby wykładanie góry pieniędzy na gracza przydatnego tylko w Primera Division.

Póki co jednak wszystko jest możliwe, a transfer popiera nawet sam kapitan Barcy, Xavi, który nawołuje do sprowadzenia Fabregasa na Camp Nou.

"To gracz, który może dać nam rozmach, którego potrzebujemy. Cesc jest piłkarzem totalnym. Dorastał w Barcelonie i ma charakter piłkarza Barcy" - zapewnia Xavi.

Dowiedz się więcej na temat: FC Barcelona

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje