Cel i marzenie Beckhama

32-letni David Beckham, grający obecnie w USA w zespole Los Angeles Galaxy, nie ukrywa, że jego marzeniem jest występ w mistrzostwach świata w 2010 roku.

Beckham, który w najbliższych dniach ma szansę na 100 występ w reprezentacji Anglii jako piąty piłkarz w historii tego kraju, z nadzieją i optymizmem wyraża się o grze zespołu narodowego pod wodzą Włocha Fabio Capello. Capello zastąpił w grudniu 2007 roku Steve'a McClarena, który nie zdołał awansować z Anglią do ME 2008.

Reklama

"Mistrzostwa świata w 2010 toku to mój cel. Mamy zawodników i wierzę, że trener Fabio Capello jest odpowiednim człowiekiem na właściwym miejscu, tym, który doprowadzi nas tam" - powiedział David Beckham, który grał w trzech poprzednich finałach MŚ.

"Zamierzam jak najdłużej grać na wysokim poziomie dla mojego kraju. Nie ma mowy o zakończeniu kariery. Nigdy nie myślałem, że będę miał szansę na występ w dziewięćdziesięciu pięciu meczach w kadrze, nie mówiąc już o stu. To dla mnie zaszczyt grać w jednej z najlepszych drużyn świata" - dodał Beckham.

Liczbę 100 występów w reprezentacji Anglii przekroczyli: Peter Shilton, Bobby Charlton, Bobby Moore i Billy Wright.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: David Beckham | występ | marzenie | Los Angeles Galaxy | beckham

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje