Corinthians Sao Paulo zainteresowane Alexem

Corinthians Sao Paulo jest zainteresowane transferem pomocnika Spartaka Moskwa, Alexa. W barwach brazylijskiego klubu grają już legendarni reprezentanci "Canarinhos", Roberto Carlos i Ronaldo.

Liga brazylijska. Wyniki, tabele i strzelcy - Kliknij!

Reklama

Według doniesień brazylijskiej "Bandeirantes TV" jeden z największych klubów Ameryki Południowej, Corinthians zamierza ściągnąć do Brazylii pomocnika Spartaka Moskwa, Alexa.

Brazylijski rozgrywający jest związany ze Spartakiem kontraktem do 2014 roku, co oznacza, że Corinthians musi się liczyć z wydatkiem nawet 20 mln euro.

Alex gra w Spartaku od 2009 roku, kiedy za 5 mln euro został sprzedany do stolicy Rosji z Internacionalu Porto Alegre. Dodatkowo 2 mln euro trafiły na konto samego zawodnika, który był właścicielem 30% swego kontraktu.

Od swojego przyjścia do Rosji, Alex stał się ważnym elementem "Krasno-Biełych", ale w ostatnim czasie jego karierę zatrzymywały kontuzje.

W drużynie Corinthians Sao Paulo grają słynni reprezentanci Brazylii - obrońca Roberto Carlos i legendarny napastnik Ronaldo. Piłkarze "Timao" zajęli w rozgrywkach ligi brazylijskiej trzecie miejsce.

Dowiedz się więcej na temat: zainteresowanie | Carlos

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama