Cristiano Ronaldo spotkał swoją byłą dziewczynę

Wiele osób spodziewało się, że gdy tylko Cristiano Ronaldo trafi do Madrytu, zacznie imprezować i stanie bohaterem lokalnych bulwarówek. I wygląda na to, że się nie przeliczyli. Pierwszy obyczajowy skandalik Ronaldo już zaliczył.

Portugalczyk przebywał w klubach na Majorce, kiedy niespodziewanie natknął się na swoją byłą dziewczynę, Nereidę Gallardo. Kontrowersyjna modelka czekała na niego tuż przy wejściu do jednego z lokali. Ronaldo próbował unikać dziewczyny, ale na nic się to nie zdało. Skończyło się pyskówką i wyrzuceniem Gallardo z lokalu. Całe zdarzenie obfotografowali przedstawiciele brytyjskich mediów.

Reklama

Dziennik 'Publico' przypomina, że wewnętrzny regulamin Realu Madryt przewiduje dotkliwe sankcje dla zawodników za przebywanie w barach i dyskotekach, poza dniami wolnymi, z odsunięciem od kadry pierwszego zespołu włącznie. Prezydent Realu, Florentino Perez nie chce, żeby Portugalczyk stał się bohaterem tego typu skandali. Rozmawiał z piłkarzem na ten temat i prosił go, by unikał tego typu "dyskotekowych historii".

ASInfo/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Cristiano Ronaldo

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje