Diego Milito: Doprowadzę Inter do mistrzostwa świata

Napastnik Interu Mediolan, Diego Milito zapowiedział, że wprowadzi swój zespół prosto do finału Klubowych Mistrzostw Świata rozgrywanych w Abu Zabi.

Diego Milito na konferencji prasowej przed środowym meczem Interu Mediolan z koreańskim Songnam Ilhwa stwierdził, że postara się, aby wprowadzić "Nerazzurich" do kolejnej rundy Klubowych Mistrzostw Świata.

Reklama

Milito wraca do gry po tym, jak wyleczył kontuzję, której doznał na początku sezonu. Podobnie jak trener Interu, Rafael Benitez, Argentyńczyk wierzy, że klubowe mistrzostwo świata jest w zasięgu ręki Interu.

- To dla nas unikalna szansa, by sięgnąć po to prestiżowe trofeum - powiedział Milito. - Nigdy nie wiadomo, ile razy jeszcze będzie szansa na zdobycie klubowego mistrzostwa świata, dlatego chcemy zagrać na maksimum naszych możliwości i osiągnąć dobry wynik.

- Czuję się dobrze i trenuję już regularnie z całym zespołem - dodał argentyński napastnik. - Jesteśmy przygotowani na ostrą walkę i chcemy zaprezentować się jak najlepiej.

- Zrobię wszystko, aby zdobyć jak najwięcej bramek w turnieju w Abu Zabi. Ciągle czuję głód zwycięstw i to dla mnie bardzo ważne, aby sprostać kolejnemu wyzwaniu - zakończył.

Dowiedz się więcej na temat: Felipe | Abu Zabi | inter | Milito | Diego Milito

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje