Dżeko gra na zwłokę. Man City czy Juventus?

Napastnik Wolfsburga Edin Dżeko szachuje działaczy Manchesteru City. Bośniacki napastnik wciąż nie zdecydował czy zasili szeregi angielskiego klubu. Tymczasem walki o piłkarza włączył się Juventus Turyn.

Według doniesień niemieckiej prasy, Manchester City zaoferował za Dżeko 35 milionów euro (około 24 miliony funtów). Jednak Bośniaka w swoim składzie chętnie widziałby też Juventus Turyn, który jak twierdzi włoski "Tuttosport" prowadzi ciche negocjacje z piłkarzem Wolfsburga.

Reklama

Włoskie media informują, że Dżeko zgadza się na transfer do "Starej Damy" pod warunkiem, że działacze z Turynu szybko złożą mu konkretną propozycję. Jeżeli tak się nie stanie, 24-letni piłkarz złoży podpis na kontrakcie z Manchesterem City. Jednak z drugiej strony problemem może być wynagrodzenie Bośnika. Włoskie media utrzymują, że Dżeko chce zarabiać w City 50 tysięcy funtów tygodniowo, co według szefostwa angielskiego klubu, jest kwotą zbyt wygórowaną.

Wszystko Irfan Redzepagic, menadżer piłkarza, ma wkrótce spotkać się zarówno z włodarzami Manchesteru City, jak i Juventusu Turyn. Przypomnijmy tylko, że Włosi po raz drugi robią "podchody" pod zawodnika Wolfsburga.

Dowiedz się więcej na temat: Manchester City | Juventus Turyn

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje