Ekstraklasa hokeja: Karne w Tychach

Stan meczu GKS Tychy z SKH Sanok po upływie regulaminowego czasu gry wynosił 3:3 (1:1, 0:2, 2:0). Dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia, a karne lepiej strzelali hokeiści z Sanoka (0:2).

Bramki: dla GKS - Mirosław Copija (15), Andrzej Kotoński (42), Dusan Adamcik (53); dla SKH - Michaił Biełobragin - dwie (7, 30), Marcin Ćwikła (39). Karne: Tomasz Rysz i Maciej Mermer. Stan rywalizacji 1:2 dla SKH Sanok.

W 26. minucie przy stanie 1:1 mecz przerwano, ponieważ na widowni ktoś użył gazu łzawiącego. Konieczne było wietrzenie hali.

------

W trzecim meczu play off PZU S.A. KTH Krynica przegrało ze Stoczniowcem Gdańsk 1:2 (0:2, 0:0, 1:0). Bramki zdobyli: dla Stoczniowca - Mariusz Justka (7), Rafał Cychowski (15), a dla KTH Andrzej Gretka (53).

Stan rywalizacji play off 2:1 dla KTH.

-----

Dwory S.A. Unia SSA Oświęcim - Cracovia Kraków 14:0 (2:0, 3:0, 9:0)

Bramki: Waldemar Klisiak - cztery (11, 42, 50, 51), Adrian Parzyszek - dwie (30, 47), Mariusz Wojciechowski - dwie (46, 52), Tomasz Piątek - dwie (25, 46), Mariusz Puzio (16), Sebastian Gonera (30), Robert Kwiatkowski (46), Sławomir Wieloch (48).

Stan rywalizacji 3:0 dla Dworów Unii. Unia awansowała do następnej rundy.

-----

Tymbark Podhale Nowy Targ - KKH 100% Hortex Katowice 4:4 (3:1, 1:1, 0:2, 0;0), w karnych 1:2. Bramki: dla Podhala - Zdzisław Zaręba (4), Aleksiej Uszakow (16), Piotr Podlipni (19), Dariusz Łyszczarczyk (39); dla KKH - Tomasz Wołkowicz (5), Tomasz Jóźwik (23), Marcin Słodczyk (43),