Ekstraklasa: Remis w Łodzi

W pierwszym spotkaniu 6. kolejki piłkarskiej ekstraklasy, Widzew Łódź zremisował na własnym stadionie z poznańskim Lechem 2:2.

Spotkanie prowadzone w szybkim tempie, zwłaszcza w pierwszej połowie, mogło się podobać licznie zgromadzonej publiczności na stadionie w Łodzi. Trener Baniak mógł wreszcie skorzystać z usług Piotra Reissa, jednak to nie był dobry występ byłego piłkarza Herthy Berlin. Zaczęło się nie najlepiej dla "kolejorzy". Prowadzenie dla gospodarzy uzyskał strzałem z dystansu Sergio Batata. Wyrównał kilka minut później strzałem z rzutu karnego, podyktowanym za rękę Ciesielskiego, Krzysztof Piskuła.

Na początku drugiej części spotkania, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Matlaka, prowadzenie dla drużyny z Poznania uzyskał precyzyjnym strzałem głową Krzysztof Michalski. Punkt dla Widzewa uratował wprowadzony na kwadrans przed końcem spotkania Piotr Włodarczyk.

Dowiedz się więcej na temat: remis | Ekstraklasa | Łódź