Francja: Słabe występy Obraniaka i Dudki

W ramach weekendowych rozgrywek 3. kolejki francuskiej Ligue 1 nie najlepiej spisały się zespoły z reprezentantami Polski w składach, a i oni sami nie mają zbyt dużych powodów do zadowolenia.

Lille OSC Ludovika Obraniaka zremisowało 1:1 z Toulouse FC na własnym terenie i nadal pozostaje bez zwycięstwa w nowym sezonie, zaś AJ Auxerre Dariusza Dudki oraz Ireneusza Jelenia także u siebie uległo 0:3 Olympique Lyon, co sprawiło, iż osunęło się na ostatnia pozycję bez choćby jednego zdobytego punktu.

Reklama

Pierwsza z wymienionych drużyn wywalczyła w niedzielę pierwszy punkt. Obraniak występował przez 84 minuty w barwach Lille, jednak jego wysiłki poczytny francuski dziennik "L'Equipe" ocenił na 4 w skali od 0 do 10.

Nieco lepiej, według tamtejszych mediów, spisał się Dudka w barwach AJA. Być może w ogóle nie pojawiłby się na boisku, gdyby nie uraz Cedrika Hengbarta w 16. minucie. Polski zawodnik przebywał ba boisku do końcowego gwizdka i otrzymał od "L'Equipe" notę 5/10. W kadrze Auxerre zabrakło Ireneusza Jelenia, który leczy kontuzję.

ASInfo/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Lille | Francja

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje