Franck Ribery: Zostaję w Bayernie Monachium

Skrzydłowy Bayernu Monachium, Franck Ribery postanowił zakończyć spekulacje dotyczące jego transferu. Francuz oficjalnie zapewnił, że w przyszłym sezonie będzie grał na Allianz Arena.

Reprezentant Francji przez cały trwający obecnie okres transferowy był łączony z kilkoma silnymi europejskimi klubami. Najbardziej zainteresowani jego sprowadzeniem byli szefowie Realu Madryt, jednak nie udało im się osiągnąć porozumienia z działaczami Bawarczyków, którzy zdecydowanie odmawiali sprzedaży swojego piłkarza. Ribery miał być kolejną - po Kace, Cristiano Ronaldo, Karimie Benzemie i Xabi Alonso - gwiazdą, która trafiłaby na Santiago Bernabeu.

Reklama

Teraz pomocnik oświadczył, że podjął już ostateczną decyzję, co do swojej przyszłości. - Moją osobą interesowało się wiele zespołów, ale przecież jako piłkarz nie mogę im tego zabronić. Najdalej zaszła sprawa z Realem Madryt, ale był też temat Manchesteru United, FC Barcelona czy Chelsea Londyn. Zapewniam, że zdecydowałem już, że zostaję w Monachium - stwierdził. - Drzwi do transferu naprawdę są już zamknięte. Moi szefowie chcą, żebym nadal grał w Bayernie i tak właśnie będzie - zakończył.

ASInfo/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Monachium

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje