Hoop Polonia Warszawa - Dinamo Bukareszt 3:1

Hoop Polonia Warszawa w drugiej rundzie kwalifikacji do elitarnej Ligi Mistrzów, wygrała w Płocku z Dinamem Bukareszt 3:1.

W pierwszej połowie meczu Polonia zagrała słabo, broniąc dostępu do własnej bramki. Wykorzystali to goście i w 44. minucie Tames strzelił gola dającego Rumunom nadzieję na awans. Po przerwie, piłkarze Polonii zagrali już odważniej i z trzech przeprowadzonych kontrataków strzelili trzy bramki. Szczęśliwymi strzelcami zostali Olisadebe, który strzelił dwie bramki oraz Gołaszewski. Zobacz relację z meczu oraz posłuchaj co po meczu powiedział Tomasz Wieszczycki

W trzeciej rundzie o awans do Ligi Mistrzów Polonia zagra z Panathinaikosem Ateny.

Wyróżniono zespoły, które awansowały do czwartej rundy

Zestawienie par trzeciej rundy - pierwsze mecze 8 lub 9 sierpnia, rewanże 22 lub 23 sierpnia (na pierwszym miejscu wymienieni gospodarze pierwszych spotkań)