Ibrahim Afellay finalizuje transfer do Barcelony

Nowy nabytek FC Barcelona, Holender Ibrahim Afellay przybył w środę do Stolicy Katalonii. Pomocnik przy Camp Nou dopina szczegóły transferu, na mocy którego trafi do Barcy z PSV Eindhoven.

W Hiszpanii media donoszą, że środowego poranka samolot holenderskich linii lotniczych wylądował na lotnisku w Katalonii. Wysiadł z niego 24-letni Afellay, który po odprawie udał się bezpośrednio do siedziby klubu. Przy Camp Nou zapozował do zdjęć fotoreporterom, a później spotkał się z dyrektorem sportowym, Andonim Zubizaretą.

Reklama

Na Afellaya czekał również "komitet powitalny" złożony z najwierniejszych kibiców oraz dziennikarzy i reporterów hiszpańskich mediów. Holender - z wyjątkiem krótkiej rozmowy z Barca TV - nie udzielał jednak wywiadów, spieszył się na ostatnie rozmowy kontraktowe. Jego transfer kosztować ma Barcelonę 3 miliony euro.

Afellay ma zostać zaprezentowany oficjalnie mediom w środowe popołudnie. W Barcelonie występować będzie z numerem "20", takim samym, jak podczas gry przy Philips Stadium.

Ibrahim Afellay - witamy w FC Barcelona - zobacz film zrealizowany przez kibiców:

Dowiedz się więcej na temat: Camp Nou

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje