Jakub Wilk: Musimy przetrawić ten mecz

- Ogromnie szkoda tego meczu, ale kiedyś on musiał nadejść. Każda seria się kiedyś kończy. Musimy wyciągnąć z tej porażki odpowiednie wnioski na przyszłość. Na dłuższe rozmyślanie czy lamentowanie nie ma czasu, bo w czwartek czeka nas bardzo ciężkie spotkanie w czwartej rundzie eliminacyjnej Ligi Europejskiej - mówił po przegranym meczu z Polonią Warszawa (2:4) Jakub Wilk, pomocnik "Kolejorza".

- Mecz był bardzo zacięty i wyrównany. Mógł się podobać kibicom. Były emocje bramki, szkoda, że zabrakło na końcu naszego końcowego triumfu. Coś się u nas posypało po stracie trzeciej bramki. Poza tym mieliśmy swoje sytuacje, ale niestety ich nie wykorzystaliśmy. Co w konsekwencji jak się okazało zemściło się na nas - kontynuował rozczarowany pomocnik.

Reklama

- Na pewno na spokojnie musimy przetrawić ten mecz. Nie możemy popełniać takich błędów jakie dziś nam się przytrafiły. Jednak nie ma co. Trzeba się podnieść, bo już w czwartek gramy bardzo ważny mecz. Ważny mecz dla naszej dalszej przyszłości. Mam nadzieję że zagramy o wiele lepiej, a przede wszystkim znacznie skuteczniej. Teraz jest dla nas taki prawdziwy test, by podnieść się po tej dotkliwej porażce - zakończył popularny "Wilczek".

Łukasz Klin, Wronki

CZYTAJ TAKŻE:

Polonia rozbiła we Wronkach Lecha Poznań

Dowiedz się więcej na temat: wilk | mecz | Wilk

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje