Keirrison wypożyczony z Barcelony do Benfiki

Kilka dni po sprowadzeniu przez FC Barcelona z Palmeiras napastnika Keirrisona, szefowie klubu zdecydowali, że najbliższy sezon spędzi on na wypożyczeniu do Benfiki Lizbona.

Portugalczycy osiągnęli już porozumienie z władzami "Barcy" a piłkarz może pozostać w Lizbonie także na rozgrywki 2010/2011. Z takiego rozwiązania zadowolony jest sam Keirrison. - Cieszę się, że udało mi się tu trafić. Gdy tylko usłyszałem, że Benfica jest zainteresowana moim wypożyczeniem, od razu zdecydowałem, że chcę tu trafić. To jeden z najwspanialszych klubów w Europie i mam nadzieję, że swoją postawą pomogę nowym kolegom w zwycięstwach i zdobywaniu wielu tytułów - wyjaśnił. - Najważniejsza jest ciężka praca. Taką dewizę wyznawałem od początku kariery i nadal chcę robić wszystko, by się rozwijać. Jestem przekonany, że razem z Benfiką zaliczę znakomity sezon - dodał.

Reklama

20-letni snajper do 2008 roku występował w barwach Cortibii, w której w 122 meczach udało mu się strzelić 65 bramek. Przed poprzednim sezonem trafił do Palmeiras, skąd wykupiła go właśnie Barcelona.

ASInfo/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: FC Barcelona | Benfica

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje