Kenny Miller przedłuży kontrakt z Rangers?

Glasgow Rangers nie rezygnuje z prób przekonania Kenny'ego Millera do podpisania nowego kontraktu, pomimo tego, że negocjacje dotyczące nowej umowy się przedłużają.

Szkocka Premier League - Sprawdź wyniki, tabele i strzelców. Kliknij!

Reklama

Kenny Miller, który w obecnym sezonie zdobył już dla Rangers 20 bramek, odrzucił wstępne propozycje nowego kontraktu i niewykluczone, że po zakończeniu sezonu będzie mógł odejść za darmo.

Pomimo tego, że klub z Glasgow ma ostatnio problemy finansowe, dyrektor wykonawczy Rangers Martin Bain stwierdził, że nie ma możliwości, aby w styczniu Miller opuścił drużynę.

- Moje stanowisko jest jasne i identyczne z tym, jakie zajął menedżer Walter Smith - stwierdził. - Skład nie jest wystarczająco liczny i nie możemy pozwolić sobie na kolejne osłabienia.

- Potrzebujemy każdego, kto może nam pomóc w zdobyciu mistrzostwa Szkocji i jestem pewien, że Kenny może być dla nas kluczowym zawodnikiem w drodze do osiągnięcia tego celu - dodał Bain.

- Kenny nigdzie nie odejdzie, mogę o tym zapewnić. Ta sprawa jest w moich rękach i nie zamierzam dopuścić do tego, byśmy stracili tego fantastycznego napastnika.

Dyrektor wykonawczy Rangers pochwalił także Millera za to, że piłkarz nie traci formy pomimo niepewnej przyszłości w klubie z Ibrox Park.

- Jego profesjonalizm jest dla klubu bezcenny. Mamy biznesplan, którego musimy się trzymać, a kolejne bramki Kenny'ego zbliżają nas do celów, jakie sobie założyliśmy.

Bain zapowiedział, że oprócz parafowania nowej umowy z Millerem, na dobrej drodze do przedłużenia kontraktu jest też utalentowany Steven Naismith.

- Jestem wielkim optymistą jeśli chodzi o Stevena. Menedżer zapewnił mnie, że Naismith ma wielki potencjał i teraz nie mam już wątpliwości, że należy przedłużyć z nim umowę - zakończył.

INTERIA.PL/AFP
Dowiedz się więcej na temat: Glasgow Rangers

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama