Kontuzjowany w...dyskotece

Halowy mistrz Europy w trójskoku z 2005 roku (17,20 m) Rosjanin Igor Spasowchodski będzie musiał przerwać przygotowania do igrzysk olimpijskich w Pekinie i poddać się zabiegom kosmetycznym twarzy.

Obrażeń doznał o godzinie czwartej rano w dyskotece, do której udał się w czasie zgrupowania w Portugalii. Po incydencie rosyjski lekkoatleta wrócił do Moskwy.

Reklama

"Taka historia miała miejsce, Igor doznał obrażeń twarzy, ale innych szczegółów nie znam - powiedział prezes Moskiewskiego Związku Lekkoatletycznego Wiktor Kurbatow. - Na razie z nim nie widziałem się. Kontuzji nie doznał, nogi i ręce ma całe. Z tego co słyszałem potrzebne będą zabiegi kosmetyczne na twarzy. Być może zawodnik potknął się, upadł i potłukł się."

Bardziej surowa w ocenie była trenerka lekkoatletów Natalia Iwanowa. "Igor Spasowchodski naruszył regulamin zgrupowania - powiedziała. - Idąc w nocy do restauracji człowiek musi sobie zdawać sprawę, że nie jest zabezpieczony przed kontaktami z chuliganami lub udziałem w nieszczęśliwych wypadkach. W trakcie przygotowań do igrzysk olimpijskich nie można sobie pozwolić na niepotrzebne wyskoki."

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje