Kuttin: Trzeba popracować

- Trzeba popracować nad drużyną - powiedział po MŚ w Planicy Heinz Kuttin. - Musimy zająć się motywowaniem młodzieży, jak Tonio Tajner czy Tomasz Pochwała. Ich naprawdę stać na lepsze skoki.

Według szkoleniowca kadry B, który udzielił wywiadu "Życiu Warszawy", jest szansa, by Adam Małysz wrócił na podium PŚ w jednym z najbliższych konkursów.

Reklama

- Jeśli nie będzie w trójce na skoczniach olimpijskich w Salt Lake City, to może się to stać podczas któregoś z ostatnich konkursów w Skandynawii - powiedział Austriak. - Nie sądzę, żeby na powrót formy Adama trzeba było czekać do przyszłego sezonu.

Kuttin pozytywnie ocenił natomiast start swojego "głównego" obecnie podopiecznego - Rutkowskiego. - Mateusz spisał się ładnie i w ten weekend dużo się nauczył - stwierdził.

Austriacki szkoleniowiec rozwiał wątpliwości dotyczące jego ewentualnego powrotu do ojczyzny (- Mam kontrakt z PZN, koniec i kropka - powiedział), ale nie wykluczył iż to Hannu Lepisto (odchodzi po zakończeniu sezonu ze stanowiska trenera kadry Austrii) może pracować w Polsce. - Chyba mu już to krąży po głowie - wyjaśnił "Życiu Warszawy" Kuttin.

INTERIA.PL/Życie Warszawy
Dowiedz się więcej na temat: kadry

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje