Lech na Legię z Wilkiem?

3 kwietnia rozegrany zostanie szlagier naszej Ekstraklasy - Lech gościł będzie w Pozaniu Legię Warszawa. Wszystko na to wskazuje, że w tym spotkaniu trener "Kolejorza" - Jacek Zieliński będzie mógł skorzystać z Jakuba Wilka - informuje oficjalny serwis poznańskiego klubu.

Wilk, który w zeszłym roku doznał poważnej kontuzji barku, wraca już do pełni sił. Od kilkunastu dni trenuje już nawet na boisku - Kontuzja uniemożliwiła mi grę, więc starałem się ostatnio dopingować kolegów, bo przecież wiadomo, że wszyscy jesteśmy bardzo zżyci. Teraz już trenuję i czekam tylko na znak od rehabilitantów i lekarzy, że mogę wracać do gry. Na treningach wchodzę już w pełne obciążenia, więc mam nadzieję, że niedługo wrócę na boisko - mówi Wilk.

Reklama

Niewykluczone, że skrzydłowy Lecha na ławce rezerwowych pojawi się już podczas prestiżowego pojedynku z Legią Warszawa. Po tak długiej przerwie, od razu wskoczyć do pierwszego składu będzie jednak niezwykle ciężko - Zobaczymy jak to będzie wyglądać w tym tygodniu. Potrenuję normalnie do soboty. W poniedziałek wszyscy wspólnie usiądziemy i ustalimy, czy będę do dyspozycji trenera - dodaje Wilk.

lech.poznan.pl
Dowiedz się więcej na temat: Legia Warszawa | Warszawa | wilk | Wilk

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje