Lech nie wyśrubował cen biletów na Ligę Europejska

Za 45 złotych będzie można już kupić wejściówki na mecz 1/16 finału piłkarskiej Ligi Europejskiej Lech Poznań - SC Braga. W środę poznański klub podał także ceny biletów i karnetów na mecze w rundzie wiosennej.

Wbrew obawom kibiców, poznański klub wcale nie wyśrubował cen biletów na mecz Ligi Europejskiej z SC Braga, 17 lutego.

Reklama

Osoby, które nabędą karnety na całą rundę ekstraklasy, mogą liczyć na zniżki przy zakupie biletu na mecz w LE. Wahają się one od 45 do 90 zł w zależności od miejsca na stadionie (wejściówki ulgowe dla dzieci do lat 12 kosztują 25 zł). Ci, którzy nie kupią karnetów zapłacą od 60 do 120 zł. To znacznie mniej niż na mecze w fazie grupowej Ligi Europejskiej. Na pojedynki z Manchesterem City i Juventusem Turyn najdroższe bilety kosztowały po 170 złotych.

Klub podał też ceny karnetów na rundę wiosenną. Normalne kosztują od 230 do 430 zł (za osiem meczów). Na rundę jesienną, po oddaniu zmodernizowanego stadionu do użytku, Lech sprzedał ok. 15 tysięcy karnetów. Ceny biletów na pojedyncze spotkania ligowe kształtować się będą w granicach 30-65 zł za wyjątkiem meczu z Legią Warszawa, na który kibicom przyjdzie zapłacić nawet 100 zł.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Lech Poznań | ceny biletów

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama