Leo: Ebi poradzi sobie bez Racingu

- Jeśli Ebi Smolarek faktycznie rozwiąże kontrakt z Racingiem, to będzie musiał znaleźć jak najszybciej nowy klub, jeśli chce być nadal powoływany do kadry. Jestem spokojny o to, że Ebi poradzi sobie - powiedział dzień przed meczem z Grecją selekcjoner Orłów Leo Beenhakker.

Leo nie dowierza jeszcze w informacje, że Ebi faktycznie wyleciał z Racingu. - Na stronach internetowych pełno jest różnych informacji, ja rozmawiałem z Ebim i nie ma jeszcze potwierdzenia tego newsa. Jeśli jednak okaże się on być prawdą, i faktycznie Ebi z Racingiem postanowią rozwiązać umowę, to jestem przekonany, że Smolarek sobie poradzi i znajdzie dobrego nowy, dobry klub. Sam Ebi jest świadom tego, że będzie musiał znaleźć klub najszybciej, jak to jest możliwe, jeśli chce być nadal przydatny do gry w reprezentacji - warunkuje Beenhakker.

Reklama

ZOBACZ, CO LEO POWIEDZIAŁ PRZED MECZEM Z GRECJĄ:

Selekcjoner Polaków nie przekreśla też Marka Saganowskiego w związku z tym, że jego FC Southampton spadło do angielskiej III ligi - To żaden problem. Uwierzcie mi, trzecia liga angielska wcale nie jest taka słaba. Najważniejsze, aby Marek był w dobrej dyspozycji. Nieważne jest gdzie, ale jak grasz - podkreślał Leo.

Beenhakker zachwalał też zmodernizowany stadion Zawiszy. - Po przegranym meczu z Finlandią na tym obiekcie mamy nie najmilsze wspomnienia, ale teraz mogę mówić o tym stadionie w samych superlatywach. Murawa jest świetna, trybuny odnowione - to profesjonalny stadion. Owszem, ma bieżnię, więc nigdy nie będzie na nim takiej atmosfery, jak na typowo piłkarskich obiektach, ale nie jest to żaden problem - zaznaczył Holender.

Michał Białoński, Łukasz Piątek Bydgoszcz

CZYTAJ TAKŻE:

Wołowski: Kariera Smolarka stanęła w martwym punkcie

Saganowski: Boruca skreślać nie wolno

"Obraniak w stresogennej sytuacji"

Beenhakker: Nie wykopałem Boruca

Polacy wzruszyli Obraniaka

Błaszczykowski mocno wierzy w awans Polaków

Sznaucner: Będzie remis

Dowiedz się więcej na temat: selekcjoner | reprezentacja | Smolarek | klub | beenhakker | EBI

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje