Maradona nie chciał konferencji prasowej w Moskwie

Trener piłkarskiej reprezentacji Argentyny Diego Maradona nie zgodził się we wtorek na konferencję prasową w Moskwie. Decyzja ta została źle przyjęta przez środowisko dziennikarskie.

- Nie, absolutnie nie - odpowiedział rzecznik prasowy argentyńskiej ekipy Andres Ventura na pytanie, czy Maradona zwoła konferencję prasową przed środowym, towarzyskim meczem z Rosją (stadion Lokomotiwu Moskwa). Dodał, że Rosyjska Federacja Piłkarska przedwcześnie poinformowała o konferencji na swej stronie internetowej i uznał to za "nieporozumienie". - Nie poinformowano nas o tym - podkreślił.

Reklama

Rosyjska federacja wini za to argentyńskich działaczy. "Nie mieliśmy oficjalnego potwierdzenia ze strony delegacji argentyńskiej o przedmeczowej, krótkiej konferencji Diego Maradony" - powiedziała rzeczniczka rosyjskiej federacji.

Przedstawiciele prasy, radia i telewizji nie mogli obejrzeć wtorkowego treningu Argentyńczyków. Wentura wyjaśniał: - To zamknięta sesja. Nie chcemy żadnych mediów, nawet przez pierwsze 15 minut.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: konferencje prasowe | Maradona

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje