Mohammed Madin - najlepszy 7-letni piłkarz świata

Czy mówi wam coś nazwisko Mohammed Madin? Jeśli nie, to powinniście jak najszybciej nadrobić braki w wiedzy. Ten 7-letni chłopiec może być za 10 lat jednym z najlepszych młodych piłkarzy świata. Młody Francuz algierskiego pochodzenia już teraz zawrócił w głowie skautom Realu Madryt, Chelsea i innych wielkich klubów europejskich.

Rok temu Mohammed zaszokował świat, gdy internet obiegły filmy z jego boiskowymi wyczynami. Malec z ogromną lekkością dryblował pomiędzy rówieśnikami ośmieszając ich na przeróżne sposoby. "Przekładanka", "ruleta", "sombrero", czy inne zwody z repertuaru takich graczy jak Ronaldinho, czy Cristiano Ronaldo miał opanowane niemal do perfekcji. Momentami można było odnieść wrażenie, że to dorośli zawodnicy mogliby się uczyć od niego sztuki dryblingu i kontroli nad piłką. To co wyczynia z nią Madin jest bowiem tak spektakularne, że aż trudno w to uwierzyć.

Reklama

Syn emigrantów z Agierii już teraz otrzymuje stypendium z piłkarskiej federacji Francji. Podekscytowani Francuzi widzą w Madinie drugiego Zidane'a. Między innymi dlatego, że Zizou także ma korzenie sięgające Algierii. Sam chłopiec w wywiadzie dla francuskiej telewizji przyznał, że wzorem dla niego jest właśnie Zidane, a także Karim Benzema i Lionel Messi.

Jeśli Madin utrzyma tak fantastyczne tempo rozwoju może za dekadę być najlepiej zapowiadającym się piłkarzem we Francji. Ale dziesięć lat to sporo czasu i tak naprawdę nie wiadomo, czy chłopiec zrobi karierę w dorosłej piłce.

Mimo tych wątpliwości naprawdę warto obejrzeć film z wyczynami Mohammeda i choć przez chwilę współczuć ośmieszanym przez niego sześcioletnim obrońcom.

MOHAMMED MADIN - CUDOWNE DZIECKO FUTBOLU:

Dowiedz się więcej na temat: pilkarze

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje