Negredo lub Boriello mogą trafić do AS Roma

Działacze i trener Romy nie ustają w poszukiwaniach nowego napastnika. Na polu walki o miejsce w ataku Rzymian pozostali już tylko Alvaro Negredo z Realu Madryt oraz Marco Borriello, reprezentujący Milan.

W Realu Madryt nie ma miejsca dla Alvaro Negredo. Po wielkich zakupach "Królewscy" muszą przewietrzyć swój skład a utalentowany snajper jest jednym z graczy, którzy na pewno opuszczą Santiago Bernabeu. Działacze Realu wciąż zastanawiają się czy sprzedać Negredo, czy może jedynie wypożyczyć swojego wychowanka. Wydaje się, iż tą drugą opcją zainteresowana jest Roma. Agent Negredo w zeszłym tygodniu komplementował włoski klub stwierdzając, że będzie on idealnym miejscem pracy dla jego klienta.

Reklama

Tymczasem Milan rozważa pozbycie się Marco Boriello. Sprowadzenie Klaasa-Jana Huntelaara komplikuje sytuację włoskiego snajpera, który przez większą część ostatniego sezonu był kontuzjowany.

Trener Romy, Luciano Spalletti jest zdecydowany na któregoś z dwójki wyżej wymienionych zawodników. Jednak gdyby nie udało się sprowadzić żadnego z nich, na liście rezerwowych znajdują się Roman Pavlyuchenko z Tottenhamu oraz obiecujący snajper Sieny, Abdelkader Ghezzal.

ASInfo/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: milan | Marco Borriello | Madryt | działacze | AS Roma | Alvaro Negredo

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje