Popek przedłużył kontrakt z PGE GKS Bełchatów

Jacek Popek złożył dziś podpis na nowym kontrakcie z PGE GKS Bełchatów. Kapitan "Brunatnych" jest pierwszym zawodnikiem, który przedłużył wygasającą w czerwcu przyszłego roku umowę.

Jacek Popek, który biało-zielono-czarnych barw broni od 2000 roku i ma na koncie grubo ponad ćwierć tysiąca oficjalnych występów w GKS, będzie swoich fanów cieszył grą co najmniej do czerwca 2013 roku. Znany z nieustępliwości i ambicji podstawowy defensor drużyny z Bełchatowa nie pamięta dokładnie, który to kontrakt z górniczym klubem.

Reklama

- Prawdopodobnie jest to moja piąta umowa z klubem, ale chciałbym zapewnić, że jeśli zdrowie dopisze, nie będzie tą ostatnią - powiedział Jacek Popek. Bardzo się cieszę, że doszliśmy do porozumienia i będę nadal mógł tworzyć historię klubu. Liczę na to, że wspólnie doprowadzimy GKS do europejskich pucharów, bo ta przerwa od 2007 roku jest już zbyt długa.

Po podpisaniu kontraktu Jacek złożył autografy na oficjalnych kalendarzach klubu, które będą jedną z nagród w zimowym konkursie na najlepszą dekorację świąteczną związaną z GKS i przekazał kibicom życzenia.

- Dziś wyjeżdżam do rodzinnego Płocka, okres noworoczny spędzimy z rodziną Fonfarów a przed powrotem do zajęć załatwię sprawy na uczelni. Przy okazji życzę wszystkim sympatykom PGE GKS Bełchatów pięknych Świąt i wielu sukcesów w Nowym Roku - oczywiście także tych związanych z naszymi występami!

W przyszłym tygodniu można spodziewać się podpisów kolejnych zawodników PGE GKS Bełchatów, z którymi trwają negocjacje nowych umów.

Dowiedz się więcej na temat: PGE Polska Grupa Energetyczna SA

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje