Roger: Urban powiedział, że siadam na ławkę

Przez lata był gwiazdą Legii, a dzisiaj nie mieści się w składzie. Roger powoli żegna się z polską ekstraklasą. "Trener Urban powiedział, że do końca rundy jesiennej będę siedział na ławce" - powiedział piłkarz w wywiadzie dla "Przeglądu Sportowego".

"Obaj z trenerem Urbanem doskonale wiemy dlaczego siedzę na ławce. I obaj wiemy, że nie decydują względy sportowe" - powiedział Roger, którego kontrakt z Legią wygaśnie w grudniu. Piłkarz przyznaje, że jego umowa jest tak skonstruowana, że dostaje duże premie, jeśli pojawi się na boisku, więc odsunięcie od składu może być podyktowane tym, że klub szuka oszczędności.

Reklama

O transferze Rogera najgłośniej było po Euro 2008, na których był - obok Artura Boruca - najlepszym naszym piłkarzem. Jednak Legia podyktowała zbyt wygórowaną cenę i odstraszyła potencjalnych nabywców. Później pomocnik Legii nie mógł wrócić do wysokiej formy. W tym okienku transferowym jedynym klubem, który chciał sprowadzić Rogera było Dinamo Zagrzeb. Ten jednak chce grać w silniejszej lidze niż chorwacka.

Dowiedz się więcej na temat: Guerreiro Roger

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje