Ronaldinho zostanie sprzedany temu, kto zapłaci najwięcej

Po licznych spekulacjach w sprawie Ronaldinho, czas na konkrety. Wiceprezydent AC Milan, Adriano Galliani oficjalnie potwierdził, że słynny brazylijski piłkarz zimą opuści San Siro.

Informację podała włoska telewizja "Sky Sports", która przeprowadziła krótki wywiad z Galianim.

Reklama

Przypomnijmy, że 30-letni Brazylijczyk od kilku tygodni łączony jest z odejściem do Gremio Porto Allegre. Transfer do rodzimego klubu spowodowany jest planowanym przejściem na San Siro Antonio Cassano, a także niezbyt dobrymi relacjami z trenerem Massimiliano Allegrim. Nie bez znaczenia jest także wysoka gaża piłkarza. Milanu nie stać na trzymanie na ławce rezerwowych tak drogiego piłkarza.

"Zawarliśmy obustronne porozumienie z piłkarzem. Ronaldinho opuści Milan w styczniu. On nie miał już wiary w sens trenowania, bo czuł, że nie jest częścią naszej drużyny" - przyznał Galiani na łamach "Sky Sports".

"Teraz Ronaldinho wróci do Brazylii i zostanie sprzedany. Komu? Temu, kto zaoferuje najwięcej pieniędzy" - zaciera ręce wiceprezydent Milanu.

Ronaldinho przeszedł do Milanu z Barcelony w 2008 roku za 18,5 miliona euro. Przy San Siro zarabiał 6 milionów euro rocznie.

Dowiedz się więcej na temat: AC Milan | ronaldinho

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje