Samaras: Za dużo błędów, aby pokonać Arsenal

Giorgios Samaras, grecki napastnik Celticu Glasgow bardzo krytycznie ocenia postawę swojej drużyny po przegranym 0:2 meczu z Arsenalem Londyn w ramach eliminacji do Ligi Mistrzów.

Popełniliśmy za dużo prostych błędów, a tak się nie da wygrać z drużyną ze światowej czołówki, która ma w swojej kadrze same gwiazdy piłki nożnej. Arsenal nigdy się nie zmienia. Nawet jeżeli sprzedają zawodników, to na ich miejsce przychodzą nowi, którzy nadal utrzymują wysoki poziom. Tylko twarze się zmieniają, ich gra jest wciąż zadziwiająca. Zawsze starają się grać efektywną ofensywna piłkę - komplementował rywali Samaras.

Reklama

- Można powiedzieć, że bramki, które nam strzelili były przypadkowe, ale jeżeli weźmiemy pod uwagę przebieg całego spotkania to śmiało można powiedzieć, że Arsenal zasłużył na wygraną - dodał Grecki napastnik.

Samaras wypowiedział się również na temat rewanżu, który zostanie rozegrany w Londynie. - Nigdy się nie poddajemy i powalczymy o korzystny dla nas wynik, ale zdajemy sobie sprawę jak będzie to trudne. Tym bardziej, że rewanż jest na wyjeździe - powiedział zawodnik Celtiku.

ASInfo/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: napastnik

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje