Sneijder na wylocie z Realu?

Przybycie klasowych piłkarzy do Realu Madryt oznacza dla tych, co już są w klubie i w dodatku nie mogą liczyć na pewne miejsce w składzie, konieczność zmiany pracodawcy. Jednym z takich zawodników, którzy być może zostaną zmuszeni do poszukania nowego klubu, jest 25-letni pomocnik Wesley Sneijder.

Występujący od dwóch lat na Estadio Santiago Bernabeu piłkarz nie wyklucza odejścia z "Królewskich", jeśli zajdzie taka potrzeba, choć jak informuje jego agent, Soren Lerby najchętniej kontynuowałby swoją przygodę z obecną drużyną.

Reklama

- "Galacticos" muszą zbudować zespół, który będzie mógł rywalizować na wszystkich frontach, ale do tego potrzebni są dobrzy piłkarze, aby była rotacja - dowodzi Lerby. - Tak więc Wesley nie czuje się jakby był poza składem, ponieważ chce dać z siebie wszystko drużynie. Jednocześnie klasowi piłkarze potrzebują regularnej gry, a tego może mu na Bernabeu zabraknąć. Jeśli Wesley zechce opuścić Hiszpanię, to tylko na rzecz największych klubów w Europie - oznajmił przedstawiciel reprezentanta Holandii.

Czytaj także:

HEINZE ŻEGNA SIĘ Z REALEM

ASInfo/INTERIA.PL

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama