Tomasz Mikołajczak: Robić swoje

- Nie patrzymy na to, że jesteśmy liderami w tabeli. Koncentrujemy się na każdym spotkaniu z osobna. Najważniejsze, by robić swoje, czyli dawać z siebie wszystko i wygrywać mecze - mówi Tomasz Mikołajczak, młody napastnik poznańskiego Lecha.

- Polonia to bardzo silna ekipa. Spodziewamy się bardzo ciężkiego i wyrównanego pojedynku. Pierwszy mecz polonistów w Kielcach, to był wypadek przy pracy. Już w starciu ze Śląskiem pokazali spore umiejętności i potencjał. Na pewno nam nie odpuszczą - kontynuuje młody piłkarz. - Atmosfera w szatni jest dobra i bojowa, zwłaszcza po ostatnich zwycięstwach. Nie spoczywamy jednak na laurach, bo wiemy, że jeszcze dużo meczów przed nami. W niedzielę czeka nas bardzo ciężkie i trudne spotkanie z Polonią Warszawa. Szanujemy rywala, ale mam nadzieję, że uda mam się podtrzymać dobrą passę i spotkanie zakończyć na swoją korzyść - zapewnia młody snajper.

Reklama

Zapytane o ewentualne rozmowy piłkarz o meczu w czwartej rundzie Ligi Europejskiej odpowiedział. - Nie myślimy na razie o meczu w Lidze Europejskiej. Na to jeszcze przyjdzie czas. Póki co skupiamy się tylko i wyłącznie na starciu z "Czarnymi Koszulami" - zakończył Tomek.

Łukasz Klin, Poznań

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Mikołajczak

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje