Trener Legii: Lenczyk coś na nas wymyśli

Jan Urban z optymizmem podchodzi do najbliższego ligowego meczu z Cracovią. - Widziałem poprzednie mecze "Pasów" i nie oszukujmy się, że krakowianie grali słabo - ocenił trener warszawskiego zespołu.

- Piotrek Giza normalnie trenuje z resztą zespołu. Nie narzeka na ból w kolanie. Wiedziałem, że jego kontuzja jest niegroźna - nie krył zadowolenia Urban. - Mam nadzieję, że uraz mu się nie odnowi. Niestety cały czas poza kadrą pozostają Dickson Choto, Takesure Chinyama i Bartek Grzelak. O ile nasz obrońca szybko powinien wrócić do gry, to "Tejksiu" i "Grzelu" muszą nadrobić zaległości w przygotowaniach. W Cracovii zmieniono trenera. To wydarzenie dodatkowo zmobilizuje naszych rywali. Dlatego musimy być uważni i nie wolno nam zlekceważyć rywala. Orest Lenczyk to doświadczony szkoleniowiec i na pewno coś wymyśli na mecz z nami.

Reklama

Widziałem poprzednie mecze "Pasów" i nie oszukujmy się, że krakowianie grali słabo. Myślę, że wpływ na ich postawę mogły mieć zawirowania związane z barażami. Oni długo trenowali, myśleli w której lidze rozpoczną sezon. Taki stan rzeczy ma na pewno wpływ na morale drużyny.

Dowiedz się więcej na temat: mecze | Orest Lenczyk

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama