Typerzy Ekstraklasy: A Kołtoń swoje!

W zabawie w typowanie wyników przed 3. kolejką Ekstraklasy, podobnie jak tydzień wcześniej, najlepiej wypadł nasz felietonista i komentator Polsatu Sport - Roman Kołtoń. Podobnie jak inni eksperci na Legii zawiódł się Dariusz Szpakowski z TVP, który gościnnie typował u nas wyniki.

Kołtoń punktował dzięki zwycięstwom Ruchu, Piasta, Jagiellonii i Wisły. Przeczucie go zawiodło w wypadku Śląska z Polonią Bytom (typował remis), jak pozostali nasi eksperci nie przewidział, że Cracovia urwie punkty Legii, jak również - potknięcia Lecha i Lechii.

Reklama

Gościnnie występujący w naszej zabawie najpopularniejszy polski komentator - red. Dariusz Szpakowski tym razem nie miał nosa. Przewidział tylko wygrane Śląska i Wisły Kraków. Pan Darek zawiódł się na Arce, Zagłębiu Lubin, Legii, Lechii i Lechu (wedle jego typowania miały wygrać), a także na Koronie Kielce (miała zremisować).

Tym razem Kołtoniowi po piętach deptali Dariusz Wołowski i Grzegorz Mielcarski. Obaj zdobyli po 3,5 pkt. Obaj zawiedli się na Zagłębiu Lubin, Legii, Lechu i Lechii. Tak przed 3. kolejką typowali nasi eksperci!

Tym razem wśród Waszych typów znalazł się lepszy fachowiec od Kołtonia. Qufofik jako jedyny wyczuł, że Cracovia nie przegra z Legią. M.in. dzięki temu zebrał pięć punktów.

Zobacz, jak typował na forum "Qufofik"

Klasyfikacja typerów w 3. kolejce

1. Qufofik - 5 pkt
2. Kołtoń - 4 pkt
3. Mielcarski - 3,5 pkt
   Wołowski - 3,5 pkt
5. Białoński - 3 pkt
6. Szpakowski - 2 pkt

Nasi stali typerzy po dwóch kolejkach

1. Roman Kołtoń - 10 pkt
2. Dariusz Wołowski - 6,5 pkt
3. Grzegorz Mielcarski - 6 pkt
4. Michał Białoński - 5 pkt

Zobacz też:

Serwis poświęcony piłkarskiej ekstraklasie

Dowiedz się więcej na temat: ekspert | komentator | Roman | Dariusz Wołowski | sport | Dariusz Szpakowski | typer | Kołtoń

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje