Uradowany Schuster

Real Madryt pokonał w 12. kolejce La Liga Recreativo de Huelva 1:0, po meczu trener "Królewskich" Bernd Schuster przekonywał jak ważne było to zwycięstwo.

Bardzo cieszy mnie wygrana z Recreativo, to ważne zwycięstwo z wielu powodów, pokazaliśmy dziś dobrą piłkę oraz zainkasowaliśmy trzy punkty, czyli zrobiliśmy to co jest najważniejsze - powiedział Schuster. - Z drugiej strony nie możemy popadać w huraoptymizm, ponieważ Real Madryt musi wygrywać takie mecze i nie ma w tym nic nadzwyczajnego.

Reklama

Sergio Ramos wystąpił we wczorajszym meczu na pozycji środkowego obrońcy, Niemiec tłumaczył dlaczego zdecydował się na taki ruch: - To była konieczność, Metzelder nie jest jeszcze w pełni zdrowy, dlatego musiałem ustawić Sergio na środku defensywy.

Trener Realu nie chciał komentować obietnicy prezydenta klubu Ramona Calderona, który zapowiedział wysokie premie finansowe za wygranie pięciu kolejnych spotkań: - Nie chcę o tym rozmawiać, to są wewnętrzne sprawy klubu które nie muszą być komentowane - uciął temat.

ASInfo/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Madryt | Real | Real Madryt

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje