Wychowanek Manchesteru zamiast "Sagana"?

Od kilku tygodni w kontekście nowego pracodawcy reprezentanta Polski, Marka Saganowskiego pojawiało się grające w angielskiej Championship, Swansea City.

W mijającym tygodniu obecny pracodawca "Sagana", Southampton miał dać zielone światło na transfer napastnika do walijskiego klubu, ale teraz wydaje się, że sprawa tej transakcji się skomplikowała. Na celowniku Swansea znalazł się bowiem 28-letni wychowanek Manchesteru United, Danny Weber.

Reklama

Przewagą Anglika nad Saganowskim jest to, że po zakończeniu minionego sezonu stał się wolnym zawodnikiem, bowiem wygasła jego umowa z Sheffield United. Z kolei za Saganowskiego "Święci" wciąż mogą zażądać odstępnego.

- Rozmawiałem ze Swansea i jestem pod dużym wrażeniem Paulo Sousy (menedżer drużyny red.), jego metod i filozofii futbolu. Dzięki temu Swansea stało się kolejną opcją, którą biorę pod uwagę - przyznał Weber.

- Ludzie mogą się zastanawiać czemu nie znalazłem jeszcze nowej drużyny po opuszczeniu Sheffield, ale chcę po prostu dokonać właściwego wyboru, do którego będę w pełni przekonany - wyjaśnił były snajper Port Vale i Watford.

ASInfo/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Swansea City | wychowanek

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje