Zapłacą nawet 251 USD, żeby zobaczyć "Pudziana"

To będzie pracowity tydzień dla Mariusza Pudzianowskiego. Przygotowujący się do kolejnych walk w formule MMA "Pudzian" poleciał do Stanów Zjednoczonych, żeby promować ciekawie zapowiadające się starcie z Timem Sylvią.

W poniedziałek pięciokrotny mistrz świata strongman będzie odpowiadał na pytania amerykańskich dziennikarzy w Bostonie, a wtorek spędzi w Nowym Jorku. Gala Moosin, podczas której dojdzie do pojedynku "Pudziana" z Sylvią odbędzie się 21 maja w Worcester.

Reklama

Organizatorzy są przekonani, że sprowadzenie do Stanów Pudzianowskiego będzie strzałem w dziesiątkę. - To będzie najlepsza gala, jaką kiedykolwiek zorganizowano w tej części Ameryki. W sierpniu w pobliskim Bostonie odbędzie się gala UFC, ale jestem przekonany, że naszą oferta ją przebije - podkreśla promotor Corey Fischer.

Fischer liczy na komplet widzów na trybunach hali DCU Center, która może pomieścić 15 tysięcy widzów. Bilety na galę kosztują od 36 do 251 dolarów. W USA będzie ją można nabyć w systemie pay per view.

Przypomnijmy, że starcie z Sylvią nie będzie jedynym, jakie w najbliższym czasie stoczy "Pudzian". Popularny siłacz 7 maja wystąpi na gali Konfrontacji Sztuk Walki. Jego rywalem będzie Japończyk Yusuke Kawaguchi.

Mariusz w formule MMA zadebiutował w grudniu ubiegłego roku, pokonując w kilkadziesiąt sekund Marcina Najmana.

Dowiedz się więcej na temat: starcie | gala | dolar | Pudzian

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje