Zobacz bilety na piłkarskie MŚ!

INTERIA.PL jako pierwsza prezentuje bilety na niemiecki mundial. Na konferencji prasowej w Kaiserslautern organizatorzy piłkarskich mistrzostw świata po raz pierwszy pokazali bilety, które otrzymają kibice.

Maskotka Goleo VI zaprezentował bilet na mecz USA - Włochy, który odbędzie się właśnie w Kaiserslautern.

Reklama

Bilet jest w barwach zielono-żółtych i wydrukowane są na nim dokładne dane meczu (data, godzina, stadion, dokładne miejsce) oraz imię i nazwisko posiadacza biletu, co jest nowością w historii mistrzostw świata. Każdy posiadacz biletu, aby wejść na stadion będzie musiał legitymować się dowodem osobistym lub paszportem.

Wysyłka biletów to jedna z ostatnich spraw, która jest jeszcze przed organizatorami MŚ i rozpocznie się ona w maju. Zdaniem wiceprzewodniczącego komitetu organizacyjnego Wolfganga Niersbacha będzie to gigantyczne przedsięwzięcie, które jak do tej pory jeszcze nigdy nie zostało wdrożone.

Niersbach poinformował również, że przygotowania do MŚ idą zgodnie z planem. "Na dzień 1 marca mamy zrobione to wszystko, co sobie zakładaliśmy. Zostały jeszcze tysiące drobiazgów, które są bardzo ważne i które wymagają olbrzymiej pracy" - powiedział zastępca Franza Beckenbauera.

Zobacz galerię oficjalnego biletu na MŚ 2006

Andrzej Łukaszewicz, Kaiserslautern

Dowiedz się więcej na temat: Kaiserslautern | bilet | piłkarskie | bilety

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje