Adamek będzie bił się z Hopkinsem

Polskich fanów boksu czekają wielkie emocje na przełomie roku. Tomasz Adamek 24 lub 30 października zmierzy się w Polsce z Andrzejem Gołotą, a 30 stycznia ze słynnym "Katem" Bernardem Hopkinsem - czytamy w sobotnim "Przeglądzie Sportowym".

Bernard Hopkins ma 44 lata, ale wielokrotnie pokazał, że na emeryturę jeszcze się nie wybiera. Z 56 pojedynków wygrał 49 z czego 32 przez KO. Aż 20 razy bronił tytułu mistrza świata w wadze średniej.

Reklama

"Walka z Hopkinsem będzie pewna na sto procent kiedy wejdę do ringu. Teraz tych procent jest dziewięćdziesiąt, choć oczywiście jesteśmy dogadani" - powiedział Adamek.

Starcie z Hopkinsem już raz nie doszło do skutku, bo kwota zaoferowana Polakowi była nie do przyjęcia. Teraz efekty negocjacji są o wiele lepsze dla Adamka. Ta walka przyniesie mu wielkie pieniądze. Ile? "Dżentelmeni o kasie nie gadają, ale myślę, że to będzie więcej niż milion dolarów. Co ja mówię, dużo więcej!" - tłumaczy opiekujący się interesami Adamka w USA Ziggy Rozalski.

Poza tym, pokonanie dwóch bokserów o wielkich nazwiskach pomogłoby Adamkowi zdobyć popularność za oceanem i otworzyło drzwi do wielkiej kariery.

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Adamek

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje