David Haye: Daję Kliczce czas do końca lata

Błagania Davida Haye (26-2, 24 KO) o walkę z 41-letnim mistrzem WBC wagi ciężkiej, Witalijem Kliczką (45-2, 41 KO) zaczynają irytować większość kibiców. Anglik twierdzi, że akceptuje wszystkie warunki, może walczyć na terenie rywala, jednak Witalij musi się pospieszyć.

"Wszystko zaakceptowałem, teraz pozostaje ustalić datę i miejsce walki. Mogę walczyć w Niemczech, nie widzę w tym problemu, a nawet będę się cieszył. Jeśli jednak nie dojdzie do tej walki do końca lata bieżącego roku, to nigdy już nie będzie tematu wspólnego starcia. Jego ludzie nie kontaktowali się ze mną od czasu walki z Chisorą" - powiedział Haye.
 
Haye został również zapytany o to, co sądzi o utalentowanym Davidzie Price (15-0, 13 KO) i czy w przyszłości rozważa spotkanie się z nim w ringu. "Hayemaker" docenia swojego rodaka, jednak nie widzi możliwości, by kiedykolwiek ze sobą zawalczyli.
 
"Sparowałem z Pricem, gdy on był jeszcze amatorem. Ma podobne możliwości i warunki do braci Kliczko. Jeśli będzie dobrze prowadzony w ciągu dwóch lat może pukać do drzwi, jednak ja wtedy będę już dawno na emeryturze" - zakończył Haye.

Dowiedz się więcej na temat: haye | Witalij Kliczko

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje