Gołota - Ruiz: Będzie rewanż!

Don King i John Ruiz zgodzili się na kolejną walkę z Andrzejem Gołotą - donosi Słowo Polskie Gazeta Wrocławska, powołując się na przyjaciela polskiego boksera.

- Andrzej już dzień po walce był u swego promotora Dona Kinga i twardo zapowiedział mu, że jeżeli ma kontynuować bokserską karierę, to interesuje go tylko rewanżowy pojedynek z Johnem Ruizem o mistrzostwo świata WBA. I nic innego. King go wysłuchał, a że jest też promotorem Ruiza, więc zadzwonił do Portorykańczyka i wszystko uzgodnili. Termin i miejsce ma wybrać Gołota. On się ucieszył, ale mówi, że o boksie z powrotem zacznie myśleć dopiero po 1 stycznia. Walka się odbędzie w ciągu najbliższego półrocza. Taki jest maksymalny termin. To jest pewna informacja, o ile w zawodowym pięściarstwie w ogóle jest coś pewnego - powiedział red. Przemysław Garczarczyk z Chicago, przyjaciel Gołoty.

Reklama

Gołota uparł się na rewanż z Ruizem, bo zdał sobie sprawę, że stać go na znokautowanie tego zapaśnika.

W piątek Gołota wraz z żoną i dziećmi - Olą i Andrzejem juniorem, menedżerem Ziggym Rozalskim i jego rodziną, z Waldemarem Kowalczykowskim z Głogowa oraz całą paczką przyjaciół (ponad 20 osób!) wybiera się do Austrii na narty.

Gazeta Wrocławska
Dowiedz się więcej na temat: rewanż | gołota

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje