Zawodowa kariera Tomasza Adamka

Data Rywal Miejsce Wynik
18.11.2017 Fred Kassi Częstochowa Zwycięstwo jednogłośnie na punkty
24.06.2017 Salomon Haumono Kraków (Polska) Zwycięstwo jednogłośnie na punkty
02.04.2016 Eric Molina Kraków (Polska) Porażka przez nokaut w 10. rundzie
26.09.2015 Przemysław Saleta Łódź (Polska) Zwycięstwo TKO 5 runda
08.11.2014 Artur Szpilka Kraków (Polska) Porażka na punkty
15.03.2014 Wiaczesław Głazkow Betlejem (USA) Porażka na punkty
03.08.2013 Dominick Guinn Uncasville (USA) Zwycięstwo na punkty
22.12.2012 Steve Cunningham Betlejem (USA) Zwycięstwo na punkty
8.09.2012 Travis Walker Newark (USA) Zwycięstwo TKO 5 runda
16.6.2012 Eddie Chambers Newark (USA) Zwycięstwo na punkty
24.3.2012 Nagy Aguilera Nowy Jork (USA) Zwycięstwo na punkty
10.9.2011 Witalij Kliczko Wrocław (Polska) Porażka TKO 10 runda
9.4.2011 Kevin McBride Newark (USA) Zwycięstwo na punkty
09.12.2010 Vinny Maddalone Newark (USA) Zwycięstwo TKO 5 runda
22.08.2010 Michael Grant Newark (USA) Zwycięstwo na punkty
24.04.2010 Chris Arreola Ontario (USA) Zwycięstwo na punkty
06.02.2010 Jason Estrada Newark (USA) Zwycięstwo na punkty
24.10.2009 Andrzej Gołota Łódź (Polska) Zwycięstwo TKO 5 runda (debiut w kat. ciężkiej)
11.07.2009 Bobby Gunn Newark (USA) Zwycięstwo TKO 4 runda
27.02.2009 Johnathon Banks Newark (USA) Zwycięstwo TKO 8 runda
11.12.2008 Steve Cunningham Newark (USA) Zwycięstwo na punkty
11.07.2008 Gary Gomez Chicago (USA) Zwycięstwo, kontuzja rywala
19.04.2008 O'Neill Bell Katowice (Polska) Zwycięstwo TKO 7 runda
29.12.2007 Josip Jalusic Bielefeld (Niemcy) Zwycięstwo decyzją sędziów
09.06.2007 Luis Pineda Katowice (Polska) Zwycięstwo KO 7 runda
03.02.2007 Chad Dawson Kissimmee (USA) Porażka decyzją sędziów
07.10.2006 Paul Briggs Chicago (USA) Zwycięstwo decyzją sędziów
15.10.2005 Thomas Ulrich Duesseldorf (Niemcy) Zwycięstwo KO 6 runda
21.05.2005 Paul Briggs Chicago (USA) Zwycięstwo decyzją sędziów
10.09.2004 Ismail Abdoul Warszawa (Polska) Zwycięstwo na punkty
17.04.2004 Gabraił Gabraiłow Maarianhamina (Finlandia) Zwycięstwo KO 5 runda
20.12.2003 Olivier Beard Bielsko-Biała (Polska) Zwycięstwo TKO 3 runda
04.10.2003 Ed Dalton Maarianhamina (Finlandia) Zwycięstwo KO 2 runda
30.08.2003 Roberto Jose Coelho Monachium (Niemcy) Zwycięstwo decyzją sędziów
06.04.2003 Zoltan Beres Benidorm (Hiszpania) Zwycięstwo decyzją sędziów
15.02.2003 Andrej Kiarsten Helsinki (Finlandia) Zwycięstwo TKO 2 runda
14.12.2002 Warużan Dawtjan Newcastle (W. Brytania) Zwycięstwo TKO 4 runda
18.10.2002 Laverne Clark Kozienice (Polska) Zwycięstwo TKO 3 runda
27.07.2002 Mihai Iftod Kołobrzeg (Polska) Zwycięstwo na punkty
24.05.2002 Siergiej Karaniewicz Płońsk (Polska) Zwycięstwo na punkty
06.04.2002 Willie McDonald Łódź (Polska) Zwycięstwo TKO 3 runda
23.02.2002 Denis Sołomko Włocławek (Polska) Zwycięstwo TKO 5 runda
29.12.2001 Rusłan Gładkich Konin (Polska) Zwycięstwo decyzją sędziów
10.11.2001 Zdravko Kostic Włocławek (Polska) Zwycięstwo na punkty
11.08.2001 Timofiej Makłakow Jaworzno (Polska) Zwycięstwo TKO 3 runda
18.05.2001 Ion Voica Warszawa (Polska) Zwycięstwo KO 1 runda
02.03.2001 Rudi Lupo Warszawa (Polska) Zwycięstwo decyzją sędziów
03.11.2000 Cirilo Nino Nowy Dwór (Polska) Zwycięstwo TKO 3 runda
14.10.2000 Stanislav Schreiber Dębica (Polska) Zwycięstwo TKO 3 runda
10.06.2000 Glenn Odem Elbląg (Polska) Zwycięstwo TKO 4 runda
25.03.2000 Terry Ford Białystok (Polska) Zwycięstwo TKO 3 runda
21.02.2000 Marki Lee Dawson Londyn (W. Brytania) Zwycięstwo TKO 3 runda
10.12.1999 Melvin Wynn Warszawa (Polska) Zwycięstwo TKO 3 runda
22.10.1999 Kevin Whaley Warszawa (Polska) Zwycięstwo TKO 4 runda
26.06.1999 Milko Stoikow Wrocław (Polska) Zwycięstwo TKO 3 runda
29.04.1999 Smokey Enison Londyn (W. Brytania) Zwycięstwo TKO 2. runda
13.03.1999 Israel Khumalo Manchester (W. Brytania) Zwycięstwo TKO 1 runda