• 6 .Borussia M' Gladbach (28 pkt.)
  • 7 .FC Augsburg (27 pkt.)
  • 8 .TSG Hoffenheim (27 pkt.)

Lewandowski strzela dla Bayernu w meczu z Schalke

Robert Lewandowski w meczu wyjazdowym Bayernu Monachium z Schalke 04 Gelsenkirchen zdobył swoją pierwszą bramkę w Bundeslidze dla Bawarczyków. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1.

Już w 10. minucie Lewandowski zdobył swego pierwszego gola w Bundeslidze w barwach Bayernu.

Po klepce z Sebastianem Rode "Lewy" z sześciu metrów wpakował piłkę do bramki Ralfa Faehrmanna.

W drużynie Bayernu zadebiutował Hiszpan Xabi Alonso, sprowadzony z Realu Madryt.

W 62. minucie wyrównał Benedikt Hoewedes, który z bliska wepchnął piłkę do siatki. Gracze Bayernu protestowali, że Hoewedes dotknął piłki ręką, ale sędzia uznał gola.