• 6 .Arka Gdynia (31 pkt.)
  • 7 .Korona Kielce (31 pkt.)
  • 8 .Wisła Kraków (31 pkt.)

Cracovia przegrała w sparingu z Erzgebirge Aue 1-3

Przebywający na zgrupowaniu w Turcji piłkarze Cracovii przegrali we wtorkowym sparingu z niemiecką, drugoligową drużyną FC Erzgebirge Aue 1-3 (0-2).

Dla krakowian był to drugi sprawdzian podczas tureckiego obozu. W sobotę ulegli innej drużynie z Niemiec, Energie Cottbus 0-5 (mecz został przerwany w 56. minucie z powodu oberwania chmury). "Pasy" czeka ich jeszcze jeden sparing. W piątek zmierzą się z Pohang Steelers (Korea Południowa).

Bramki: Bartłomiej Dudzic (50.) - Ronny Koenig (15.), Arvydas Novikas (32.), Jakub Sylvestr (62.).

Cracovia: Perdijić - Kuś (82. Wawrzynkiewicz), Żytko, Nykiel (78. Bartków), Jaroszyński (74. Vujačić) -  Dąbrowski (46. Szeliga, 80. Kapustka), Štraus (77. Kita), Budziński (46. Zejdler) - Steblecki (81. Szewczyk), Ntibazonkiza (46. Dudzic), Bernhardt (55. Rakels).

Dowiedz się więcej na temat: Cracovia | Ekstraklasa