• 6 .Arka Gdynia (31 pkt.)
  • 7 .Korona Kielce (31 pkt.)
  • 8 .Wisła Kraków (31 pkt.)

VfB Oldenburg - Korona Kielce 1-2 w sparingu

Przebywający na zgrupowaniu w Niemczech piłkarze Korony Kielce wygrali 2-1 w meczu kontrolnym z czwartoligowym VfB Oldenburg.

Bramki dla polskiego zespołu zdobyli: Jacek Kiełb i Mateusz Możdżeń. Rywal gra w Regionallidze.

W środę zawodnicy Korony wyjechali na zgrupowanie do Bremy.

Trener zespołu Ekstraklasy Gino Lettieti zabrał do Niemiec 22 piłkarzy. Zgrupowanie potrwa tydzień.

VfB Oldenburg - Korona Kielce 1-2 (1-1)

Bramki dla Korony zdobyli: Jacek Kiełb (9.), Mateusz Możdżeń (47.)

Korona Kielce: (I połowa) Matthias Hamrol - Bartosz Rymaniak, Shawn Barry, Elhadji Pape Diaw, Ken Kallaste - Mateusz Możdżeń, Jakub Mrozik, Jakub Żubrowski, Michael Gardawski, Dani Abalo - Jacek Kiełb (13 Maciej Górski). (II połowa) Zlatan Alomerović - Bartosz Rymaniak, Shawn Barry, Angelos Argyris, Krystian Miś - Mateusz Możdżeń, Jakub Żubrowski, Michael Gardawski (60. Marcin Cebula), Nabil Aankour, Dani Abalo (60. Piotr Poński) - Maciej Górski.