Stelmet Enea BC Zielona Góra - Trefl Sopot 90:94 w 16. kolejce

Koszykarze Stelmetu Enei BC Zielona Góra przegrali z Treflem Sopot 90:94 (22:25, 22:32, 31:18, 15:19) w jedynym sobotnim meczu 16. kolejki ekstraklasy.

Dla gospodarzy najwięcej punktów - 37 - rzucił Vladimir Dragiczević. Dla gości 24 punkty zdobył Obie Trotter.

Reklama

Mistrzowie Polski, którzy ponieśli piątą porażkę w sezonie, zajmują drugie miejsce w tabeli. Trefl odniósł ósme zwycięstwo i jest dwunasty. Prowadzi Anwil Włocławek (14 zwycięstw - 3 porażki).

Stelmet Enea BC Zielona Góra - Trefl Sopot 90:94 (22:25, 22:32, 31:18, 15:19)

Stelmet Enea BC: Vladimir Dragiczevic 37, Łukasz Koszarek 8, Adam Hrycaniuk 8, Przemysław Zamojski 8, Martynas Geceviczius 6, Nikola Markovic 6, Jarosław Mokros 5, Thomas Kelati 5, James Florence 4, Filip Matczak 3.

Trefl: Obie Trotter 24, Filip Dylewicz 20, Jakub Karolak 15, Jermaine Love 13, Stephen Zack 7, Marcin Stefański 7, Michał Kolenda 3, Łukasz Kolenda 3, Piotr Śmigielski 2.

Polska Liga Koszykówki - tabela

1.Anwil Włocławek191631690-142135+269
2.Polski Cukier Toruń181351576-144331+133
3.Stelmet Enea BC Zielona Góra171251483-133329+150
4.MKS Dąbrowa Górnicza171251433-132929+104
5.PGE Turów Zgorzelec181171581-158429-3
6.TBV Start Lublin181081507-148628+21
7.Trefl Sopot18991475-147027+5
8.Polpharma Starogard Gd.17981395-134426+51
9.Rosa Radom17981467-141726+50
10.BM Slam Stal Ostrów Wlkp.17981384-134626+38
11.King Szczecin17981458-142526+33
12.Asseco Gdynia17981391-142026-29
13.Czarni Słupsk195141463-164724-184
14.Miasto Szkła Krosno176111355-143523-80
15.AZS Koszalin185131451-159723-146
15.GTK Gliwice185131438-158423-146
17.Legia Warszawa181171300-156619-266
IAR/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Stelmet Zielona Góra | Trefl Sopot

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama