Play-off: Niespodziewana porażka Wegi

Koszykarzom Broku Czarnych Słupsk jako jedynej drużynie walczącej o awans do półfinałów udało się wygrać wyjazdowy mecz. Dzisiaj Brok pokonał Wegę Stal 93:75 i w rywalizacji do trzech wygranych jest remis 1:1.

W pozostałych parach gospodarze: Zepter Śląsk Wrocław, Hoop PEKAES Pruszków i Anwil Włocławek dwukrotnie wykorzystali atut własnego parkietu i potrzebują już tylko jednego zwycięstwa by awansować do półfinałów mistrzostw Polski koszykarzy.

Reklama

Trzecie i czwarte mecze play off odbęda się w środę i czwartek, a gospodarzami spotkań będą zespoły Komfortu Stargard, Cersanitu Kielce, Pogoni Ruda Śląska i Broku Czarnych Słupsk.

O miejsca 1-8

Zepter - Komfort 2:0

Zepter Śląsk Wrocław - Komfort Stargard Szczeciński 72:60 (36:24).

Punkty dla Zeptera - Alan Gregow 16, Adam Wójcik 14, Joseph McNaull 11, Robert Kościuk 8, Maciej Zieliński 7, Robert Stelmahers 10, Charles O'Bannon 4, Tomasz Wilczek 2;

Punkty dla Komfortu - Piotr Nizioł 14, Paweł Wiekiera 14, Daniel Pokrajew 9, Rafał Bigus 9, Robert Morkowski 6, Prentice McGruder 5, Wojciech Ziółkowski 3.

W play off Zepter rowadzi 2:0

Anwil - Pogoń 2:0

Anwil Włocławek - Pogoń Ruda Śląska 91:78 (48:36).

Punkty dla Anwilu Ivan Grgat 18, Igor Griszczuk 15, Tomasz Jankowski 14, Raimondas Miglinieks 13, Dainius Adomaitis 11, Edgars Sneps - po 10, Roman Prawica 6 i Dariusz Kondraciuk 4;

Punkty dla Pogonii - Jadran Popovic 17, Antoine Joubert 14, Andrzej Pluta 13, Aleksander Trifunovic 12, Miorosław Frankowski 10, Isaiah Morris i Krzysztof Morawiec - po 5, Sławomir Kruk 2.

W play off Anwil prowadzi 2:0

Hoop - Cersanit 2:0

Hoop - Cersanit 77:64 (41:31)

Punkty dla Hoop - Krzysztof Dryja 15, Walter Jeklin 14, Mariusz Bacik 11, Jeffrey Stern i Tyrice Walker po 8, Ainars Bagatskis 7, Paweł Szcześniak 5, Adrian Małecki 5, Dominik Tomczyk 4;

Punkty dla Cersanitu - Igor Milicic 14, Derrik Hayes 11, Mirosław Rajkowski 8, Vladko Ilic i Marcin Kuzian po 7, Wojciech Żurawski 6, Deon Vatson 5, Robert Szerbala, Grzegorz Kij i Kordian Korytek po 2.

W play off Hoop prowadzi 2:0

Wega Stal Ostrów - Brok Czarni Słupsk 1:1

Wega Stal Ostrów - Brok Czarni Słupsk 75:93 (31:38)

Punkty dla Wegi - Jerry Hester 35, Krzysztof Sidor 11, Dejan Miskovic 9, Dariusz Parzeński i Jarrod Gee po 8, Łukasz Kaczmarek i Zoran Sretenovic po 2;

Punkty dla Broka - Zdravko Radulovic 24, James Brewer 19, John Richard Taylor 19, Zvonimir Ridl 12, Anderzej Karaś 9, Krzysztof Wilangowski 8, Roman Rutkowski 2.

Wynik play off 1:1

O miejsca 9-16

Prokom Sopot - PKK Szczecin 2:0

Prokom Trefl Sopot - PKK Szczecin 79:72 (42:34).

Punkty dla Prokomu - Jarosław Darnikowski 22, Michał Hlebowicki 20, Jerrod Mustaff 16, Darius Maskoliunas 7, Daniel Blumczyński 5, Przemysław Frasunkiewicz 4, Bartosz Potulski 3, Louis Corey 2;

Punkty dla PKK - Thomas McGhee 28, Gienadij Uspienski 12, Oleg Juszkin 10, Aleksander Prochorenko 6, Daniel Danielkiewicz 4, Ireneusz Kicki 2

W play off Prokom prowadzi 2:0

Polonia Przemyśl - Azoty Unia Tarnów 1:1

Polonia Przemyśl - Azoty Unia Tarnów 86:71 (51:39)

Punkty dla Polonii - Tony Maroney 24, Zoran Kalpic 19, Mladen Erjavec 19, Ionathan Enosa 16, Bartłomiej Kozieł 2, Tomasz Przewrocki 2, Maciej Miller 2, Krzysztof Zych 2;

Punkty dla Azotów - Radosław Hyży 18, Samuel Hines 17, David Hinton 11, Andriej Krivonov 10, Grzegorz Radwan 7, Wojciech Majchrzak 6, Łukasz Kwiatkowski 2.

Wynik play off 1:1

Bobry Bytom - AZS Toruń 1:1

Bobry Bytom - AZS Toruń 81:88 (71:71, 36:31)

Punkty dla Bobrów - Uwis Helmanis 25, Artur Golański 22, Andrzej Wierzgacz 15, Edmunds Valeiko 11, Arnis Vecvagars 8;

Punkty dla AZS - Hakeem Ward 20, Grzegorz Sowiński 19, Pointer Williams 17, Aleksiej Wadiejew i Aleksiej Karwanien po 12, Wojciech Pietrzak 6, Artur Robak 2.

Wynik play off 1:1

AZS Lublin - Zastal 2:0

AZS Lublin - Zastal Zielona Góra 87:56 (36:24).

Punkty dla AZS - Jason Murdock 12, Tomasz Celej 11, Konstantin Furman 10, Michał Nowakowski 9, Dominik Derwisz 9, Wojciech Szawarski 9, Branislav Vicentic 8, Piotr Karolak 8, Paweł Hołota 8, Nemania Danilovic 3;

Punkty dla Zastalu - Jarosław Kalinowski 28, Łukasz Brzózka 9, Krzysztof Der 7, Marcin Chodkiewicz 4, Piotr Darzynkiewicz 3, Jarosław Jechorek 3, Sławomir Olszewski 2.

W play off AZS prowadzi 2:0

RMF/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Słupsk | Śląsk | Łukasz | Jarosław | Wrocław | robert | anwil | porażka | play off

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje