Anwil Włocławek - Prokom Trefl Sopot 96:82

Punkty: Anwil: Ed O'Banon 21, Jeff Nordgaard 19, Igor Griszczuk 16, Matthew Sanangelo 13, Roman Prawica 9, Marek Andruska 6, Armands Skele 6, Aleksander Kul 4, Mladen Silobad 2 Prokom: Gary Aleksander 16, Igor Milic 15, Dragan Markovic 13, Filip Dylewicz 11, Tomasz Jankowski 11, Daniel Blumczyński 5, Alan Gregov, Tomasz Wilczek 3, Darius Maskoliunas 3, Bartosz Potulski 2

Anwil Włocławek - Prokom Trefl Sopot 96:82 (16:14, 27:25, 23:26, 30:17).

Przez pierwszy kwadrans meczu koszykarze Anwilu prowadzili różnicą kilku punktów. Po 5 min. było 9:5, po 10 min. -16:14 i po 15 min. - 30:29. Później rywale stali się groźniejsi objęli prowadzenie (33:32, 37:350. Włocławianie poradzili sobie jednak z nimi i po dwóch kwartach gry wygrywali 43:39.

W pierszej połowie najskuteczniejszymi zawodnikami byli Ed O'Bannon 13 i Jeff Nordgaard - 12 oraz Gary Aleksander 12 i Tomasz Jankowski 8 pkt.

W trzeciej kwarcie goście nadal nacierali i kilkakrotnie obejmowali prowadzenie, ale nie większe niż różnicą dwóch punktów. Tuż przed końcem tej części spotkania Filip Dylewicz wykorzystał dwa osobiste i Prokom Trefl objął prowadzenie 65:63, ale Igor Griszczuk odpowiedział celnym rzutem zza linii 6,25 cm i po pół godzinie gry wygrywał Anwil 66:65.

W 35. min. włocławianie prowadzili 76:71. Nastąpił bardzo dobry okres gry gospodarzy i stosunkowo słaby - gości. Anwil szybko powiększał przewagę - 81:73, 86:75, 91:77 i zwyciężył 96:82. Duży wkład wygranie ostatniej kwarty, a zarazem całego spotkania miał Igor Griszczuk.