Degusta Malfarb Ostrów Wlkp. - Polonia Warbud Warszawa 83:67 (playoff 2-0)

Punkty: Stal: Mindaugas Budżinauskas 26, Konstantin Furman 17, Dariusz Parzeński 10, Jerry Hester 10, Jacek Krzykała 9, Kevin Morris 7, Bartłomiej Tomaszewski 4 Polonia: Jim Havrilla 19, Krzysztof Sidor 15, Walter Jeklin 10, John Taylor 10, Andrius Jurkunas 8, Leszek Karwowski 3, Goran Kalamiza 2

Degusta Malfarb Stal Ostrów Wlkp. - Polonia Warbud Warszawa 83:67 (22:21, 22:10, 21:16, 18:20).

Początek meczu był bardzo wyrównany, ale dzięki celnym rzutom m.in. za trzy punkty Furmana i Budżinauskasa, gospodarze uzyskali przewagę. Największa różnica była w 27 minucie, kiedy Stal

prowadziła 57:37.

Na cztery minuty przed końcem Kalamiza otrzymał piąty faul. Nie mogąc pogodzić się z decyzją sędziego, ruszył w jego kierunku, ale został powstrzymany przez trenera Polonii. Koszykarz warszawskiego klubu resztę meczu musiał przesiedzieć już w szatni.