Legia Królewskie Warszawa - Polonia Warbud Warszawa 86 : 76

Punkty: Legia: Wojciech Królik 29, Mirosław Łopatka 16, Ronald Draper 10, Tomasz Rospara 9, Jacek Rybczyński 8, Martynas Purlys 5, J.B. Reafsnyder 4, Daniel Stec 3, Kamil Sulima 2 Polonia: Jarosław Zyskowski 25, Jarrod Gee 20, Robert Pacocha 12, Sladian Stojkovic 7, Paweł Surówka 6, Artur Olszanecki 4, Paweł Czosnowski 2, Jacek Olejniczak 0, Łukasz Muszyński 0

Były to pierwsze derby ekstraklasy koszykarzy od 16 lat. W 1984 roku legioniści pokonali dwukrotnie Polonię.

Spotkanie było zacięte, a o wyniku meczu zadecydowała czwarta kwarta, w której doskonale w barwach Legii zagrał 40-letni Wojciech Królik.

Mecz w pierwszej kwarcie był kilkakrotnie przerywany, gdyż kibice rzucali na parkiet serpentyny i papiery. Po końcowym gwizdku na parkiet hali Legii wpadło kilka plastikowych butelek.

CWKS Legia Królewskie Warszawa - Polonia Warbud Warszawa 86:76 (21:15, 21:16, 20:22, 24:23).