Już ponad 2000 zgłoszeń do XII Cracovia Maraton!

Na pół roku przed XII Cracovia Maraton, który odbędzie się w niedzielę, 28 kwietnia 2013 roku, do imprezy zgłosiło się już ponad 2000 osób! Co ciekawe, w ciągu ostatnich dwóch tygodni na listę startową zapisało się przeszło 1000 osób, do czego z pewnością przyczyniła się akcja promocyjna prowadzona przez Organizatorów CM podczas 13 Poznań Maraton.

W Poznaniu do krakowskiego Maratonu Równych Szans, który charakteryzuje się między innymi udziałem najliczniejszej grupy osób niepełnosprawnych w Polsce, zgłosiło się ponad 300 osób. Akcja promocyjna XII Cracovia Maraton prowadzona była także we wrześniu podczas  30. Hasco-Lek Wrocław Maraton i Festiwalu Biegowego w Krynicy.

Reklama

Do XII Cracovia Maraton można zapisywać się przy pomocy formularzy zgłoszeniowych zamieszczonych na stronie www.cracoviamaraton.pl. Do 31 października opłata startowa wynosi 50 zł, natomiast od 1 listopada do 31 marca 2013 roku będzie to 80 zł.

Oprócz biegu i głównego  na dystansie 42 km 195 m przewidziane jest wiele innych imprez, w tym VIII Mini Cracovia Maraton im. Piotra Gładkiego (4,2 km) oraz Cracovia Maraton na Rolkach (pełny dystans maratoński, trasa wokół Błoń Krakowskich), które odbędą się w sobotę, 27 kwietnia.


Informacja prasowa

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje