Jessica Andrade zna sposób na Joannę Jędrzejczyk

Brazylijka Jessica Andrade, która 13 maja w Dallas zmierzy się z Joanną Jędrzejczyk, twierdzi, że zna słabe strony polskiej mistrzyni UFC.

W piątej obronie pasa mistrzowskiego kategorii słomkowej Jędrzejczyk zmierzy się z Andrade na gali UFC 211. Brazylijka w wywiadzie dla MMAjunkie podkreśla, że jeśli zrealizuje swój plan, to wygra. Twierdzi, że jej rywalka jest mało odporna na ciosy.

Reklama

Andrade docenia fakt, że Polka jest bardzo szybka. Zdaniem Brazylijki, wszyscy wiedzą, że nasza zawodniczka ma słabą szczękę i jeśli zostanie trafiona mocnym ciosem, może przegrać.

Brazylijka uważa, że Jędrzejczyk różni się od jej dotychczasowych rywalek. Andrade chce narzucić rywalce swój styl i iść do przodu. Nie ma zamiaru pozwolić Jędrzejczyk realizować jej sposobu walki.

Pretendentka do tytułu zauważa, że Jędrzejczyk padła na deski podczas swojej walki po ciosie prostym. Jej zdaniem to tylko pokazuje jak mało odporna jest na uderzenia.

Jessica Andrade w MMA odniosła szesnaście zwycięstw i poniosła pięć porażek. W 2016 roku pokonała Jessicę Penne, Joanne Calderwood oraz Angelę Hill.

sporty-walki.org/Interia
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Jędrzejczyk | MALKOWSKI | UFC

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje